Przypominamy, że opłatę za egzamin należy uiścić najpóźniej dzień przed jego terminem. Prosimy o dokonanie płatności na konto podane na fakturze. 

Tradycje nowoczesnej elektroenergetyki polskiej sięgają roku 1920. W styczniu 1920 roku powołana została przy Ministerstwie Przemysłu i Handlu Państwowa Rada Elektrotechniczna. Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich kontynuuje te tradycje i jest pozarządową organizacją o charakterze naukowo-technicznym działającą na rzecz użyteczności społecznej i publicznej założoną przez przedstawicieli przemysłu elektrotechnicznego. Stanowi dobrowolne zrzeszenie elektroenergetyków wszystkich specjalności. Zakres działalności obejmuje elektroenergetykę, energetykę, elektronikę, radiotechnikę, techniki informacyjne, optoelektronikę, telekomunikację, automatykę, i inne dziedziny pokrewne.

Głównym celem Stowarzyszenia jest m.in: propagowanie wykorzystywania elektryczności dla wspomagania rozwoju gospodarczego kraju, inicjowanie i popieranie twórczości naukowej i technicznej we wszystkich dziedzinach elektryki i dziedzinach pokrewnych. Działanie na rzecz gospodarki energetycznej w zakresie wytwarzania, przetwarzania, przesyłania, dystrybucji i użytkowania oraz eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich aby dostosować się do potrzeb rynku i wymagań klientów wciąż się rozwija dając możliwość ciągłego poszerzania wiedzy. Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi z zakresu szkoleń zawodowych, umożliwiamy zdobycie uprawnień energetycznych w grupie G1 elektrycznej, G2 cieplnej, G3 gazowej - po pozytywnym zdaniu egzaminu przed komisją kwalifikacyjną powołaną przy naszym Stowarzyszeniu. W naszej działalności kładziemy nacisk na rzetelną obsługę klientów indywidualnych oraz firm. Posiadamy oddziały w ponad 20 miastach na terenie całej Polski. Wszystkie nasze oddziały posiadają profesjonalnie przygotowane sale spełniające najwyższe wymagania uczestników naszych szkoleń. Na życzenie klientów przeprowadzamy szkolenia w ich siedzibach oraz innych wskazanych miejscach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do współpracy klientów indywidualnych oraz firmy.

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich w liczbach

22

Ilość oddziałów

12500

Przeprowadzonych szkoleń

71

Kadra szkoleniowa

5.7

Ocena klientów

Nasze atuty


Profesjonalizm

Prestiż naszego Stowarzyszenia buduje profesjonalna i doświadczona kadra oraz wszyscy pracownicy przyczyniający się do terminowych realizacji zleceń, zgodnych z najwyższymi standardami jakości. Jesteśmy gotowi do wszelkiej pomocy przy wyborze szkolenia oraz otwarci na wszelkie sugestie, doradzamy optymalne rozwiązania.

Wiedza

W naszej działalności kierujemy się zasadą profesjonalizmu zawodowego, łączącego specjalistyczną wiedzę z praktyką. U jej podstaw leży bogate doświadczenie zawodowe wykładowców i zarazem członków Komisji Kwalifikacyjnej. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych pracowników, posiadających wiedzę i doświadczenie, gwarantując świadczenie usług o wysokiej jakości.

Doświadczenie

W naszych szkoleniach wzięło udział już kilkadziesiąt tysięcy osób na różnych szczeblach organizacji, dzięki temu mamy bogate doświadczenie w realizacji szkoleń dla wielu branż m.in. produkcja, energetyka, telekomunikacja.