Przypominamy, że opłatę za egzamin należy uiścić najpóźniej dzień przed jego terminem. Prosimy o dokonanie płatności na konto podane na fakturze. 

Zapraszamy do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz grupy, które zainteresowane są uzyskaniem lub odnowieniem uprawnień.

Szkolenia dla firm

Od lat z powodzeniem realizujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte dla firm, organizacji i administracji publicznej. W naszej ofercie znajdziesz bogaty pakiet szkoleń dla pracowników, które prowadzone są przez najlepszych w Polsce trenerów. Zapraszamy do współpracy - wyszkolimy w zakresie uprawnień SEP, uprawnień elektrycznych - G1, cieplnych - G2, oraz gazowych - G3, proponujemy także szkolenia pomiarowe oraz elektryczne 30 H.

Nasze doświadczenie

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich działa w zakresie elektroenergetyki, energetyki, elektroniki oraz dziedzin pokrewnych. Szkolimy w ponad 22 miastach na terenie całej polski. Na swoim koncie mamy obecnie ponad 12000 przeprowadzonych szkoleń i setki zadowolonych klientów. O doświadczeniu, profesjonalizmie i bogatej wiedzy naszej kadry świadczą pozytywne referencje. Chętnie podejmujemy współpracę z liderami technologii na rynku energetycznym.

Formy współpracy

Nasza oferta kursów, szkoleń i egzaminów skierowana jest na potrzeby klientów, dlatego organizujemy szkolenia szybko, rzetelnie i na terenie całego kraju. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy - dostosujemy się do potrzeb naszych klientów. Wspólnie wybierzemy dogodne terminy i czas realizacji kursów. Oferta skierowana jest również do klientów obcojęzycznych (język angielski i ukraiński). W zależności od Państwa potrzeb zaprosimy na szkolenie do jednego z naszych oddziałów, dojedziemy bezpośrednio do Państwa firmy lub zaprosimy do wzięcia udziału w szkoleniu online.


Kursy SEP - oferta

Organizując szkolenia zamknięte zawsze kierujemy się dogłębną analizą potrzeb w procesie przygotowania i efektywności samego szkolenia, a także satysfakcją Klienta. Program szkolenia energetycznego dopasowywany jest do specyfiki grupy i potrzeb organizacji. Każde szkolenie SEP poprzedza identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych, które są podstawą wszelkich czynności związanych z rozwojem umiejętności pracowników.

W zależności od potrzeb firmy możemy zorganizować szkolenia pojedyncze lub cykle szkoleniowe. Nasze warsztaty organizowane są w dni robocze, jednak na specjalne życzenie organizujemy kursy lub cykle weekendowe. Długość szkolenia zależy od liczby i poruszanych zagadnień. Najczęstsze formy szkolenia to 4, 8, 16 i 24 godziny dydaktyczne rozłożone odpowiednio na jeden, dwa lub trzy dni szkoleniowe.

Każdy z kursów zakończony jest egzaminem przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w celu zdobycia uprawnień SEP.REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW