Zapisz się na szkolenie z kodem rabatowym RABAT50 i zyskaj 50zł zniżki na szkolenie!

Zapraszamy do współpracy firmy, przedsiębiorstwa oraz grupy, które zainteresowane są uzyskaniem lub odnowieniem uprawnień.

Szkolenia dla firm

Od lat z powodzeniem realizujemy szkolenia otwarte oraz zamknięte dla firm, organizacji i administracji publicznej. W naszej ofercie znajdziesz bogaty pakiet szkoleń dla pracowników, które prowadzone są przez najlepszych w Polsce trenerów. Zapraszamy do współpracy - wyszkolimy w zakresie uprawnień SEP, uprawnień elektrycznych - G1, cieplnych - G2, oraz gazowych - G3, proponujemy także szkolenia pomiarowe oraz elektryczne 30 H.

Nasze doświadczenie

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich działa w zakresie elektroenergetyki, energetyki, elektroniki oraz dziedzin pokrewnych. Szkolimy w ponad 22 miastach na terenie całej polski. Na swoim koncie mamy obecnie ponad 12000 przeprowadzonych szkoleń i setki zadowolonych klientów. O doświadczeniu, profesjonalizmie i bogatej wiedzy naszej kadry świadczą pozytywne referencje. Chętnie podejmujemy współpracę z liderami technologii na rynku energetycznym.

Formy współpracy

Nasza oferta kursów, szkoleń i egzaminów skierowana jest na potrzeby klientów, dlatego organizujemy szkolenia szybko, rzetelnie i na terenie całego kraju. Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy - dostosujemy się do potrzeb naszych klientów. Wspólnie wybierzemy dogodne terminy i czas realizacji kursów. Oferta skierowana jest również do klientów obcojęzycznych (język angielski i ukraiński). W zależności od Państwa potrzeb zaprosimy na szkolenie do jednego z naszych oddziałów, dojedziemy bezpośrednio do Państwa firmy lub zaprosimy do wzięcia udziału w szkoleniu online.


Kursy SEP - oferta

Organizując szkolenia zamknięte zawsze kierujemy się dogłębną analizą potrzeb w procesie przygotowania i efektywności samego szkolenia, a także satysfakcją Klienta. Program szkolenia energetycznego dopasowywany jest do specyfiki grupy i potrzeb organizacji. Każde szkolenie SEP poprzedza identyfikacja i analiza potrzeb szkoleniowych, które są podstawą wszelkich czynności związanych z rozwojem umiejętności pracowników.

W zależności od potrzeb firmy możemy zorganizować szkolenia pojedyncze lub cykle szkoleniowe. Nasze warsztaty organizowane są w dni robocze, jednak na specjalne życzenie organizujemy kursy lub cykle weekendowe. Długość szkolenia zależy od liczby i poruszanych zagadnień. Najczęstsze formy szkolenia to 4, 8, 16 i 24 godziny dydaktyczne rozłożone odpowiednio na jeden, dwa lub trzy dni szkoleniowe.

Każdy z kursów zakończony jest egzaminem przed Komisją Kwalifikacyjną powołaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w celu zdobycia uprawnień SEP.


Zapoznaj się z naszą ofertą kursów i szkoleń!


Jak wygląda szkolenie online?

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich jako jedno z pierwszych w Polsce wdrożyło z sukcesem możliwość przeprowadzania kursu jak również egzaminu w trybie online.

Szkolenie online to wykład gdzie uczestnicy z osobna na swoich komputerach lub zbiorczo na sali szkoleniowej, zapoznają się z zagadnieniami elektroenergetyki a następnie przechodzą egzamin ustny przed komisją kwalifikacyjna w trybie wideo-rozmowy.

 


Umożliwiamy dostosowanie tematyki szkolenia do specyfiki klienta

przykłady przeprowadzonych szkoleń indywidualnych:

 1. Elektryczne grupy I dla mechaników i diagnostów samochodów elektrycznych hybrydowych.
 2. Elektryczne grupy I dla firm związanych z branżą fotowoltaiczną
 3. Ciepłownicze grupy II dla palaczy kotłów C.O
 4. Ciepłownicze grupy II dla monterów klimatyzacji
 5. Gazowe Grupy III dla pracowników stacji paliw.

Czego moi pracownicy dowiedzą się na szkoleniu? Przykładowa tematyka zajęć:

 • Omówienie treści zawartych w Ustawie Prawo Energetyczne z dnia 10.04.1997r.
 • Zasady racjonalnej gospodarki energetycznej
 • Budowa i eksploatacja urządzeń wytwarzających, przetwarzających i przesyłających energię elektryczną, cieplną i gazową.
 • Sieci i instalacje elektryczne, gazowe oraz cieplne.
 • Wybrane wiadomości z zakresu energetyki cieplnej, gazowej i prądu elektrycznego.
 • Aparatura kontrolno-pomiarowa.
 • Sprzęt ochronny i zasady udzielania pierwszej pomocy w nagłych wypadkach.
 • Przepisy BHP i ochrony przeciwpożarowej i przeciwporażeniowej

Oferta indywidualna

Jesteś zainteresowany współpracą? Przygotujemy dla Ciebie indywidualną, szczegółową ofertę. Przedstawimy Ci są najszybciej jak to możliwe, wraz z uwzględnieniem potrzeb Twojej firmy.

Napisz do nas w celu przygotowania oferty oraz szczegółów szkolenia:

Paweł Chałajda

Dyrektor Handlowy

Email: p.chalajda@uprawnieniaelektryka.pl

Telefon: 507860465

Biuro Główne


Email: biuro@uprawnieniaelektryka.pl

Telefon: 503978397


REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW