Przypominamy, że opłatę za egzamin należy uiścić najpóźniej dzień przed jego terminem. Prosimy o dokonanie płatności na konto podane na fakturze. 

Szkolimy i egzaminujemy w 100% online

Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich jako jedno z pierwszych w Polsce wdrożyło z sukcesem możliwość przeprowadzania kursu jak również egzaminu w trybie online. Możesz zdobyć potrzebne uprawnienia i poszerzyć swoje kwalifikacje bez wychodzenia z domu - certyfikat otrzymasz drogą mailową oraz pocztą w formie papierowej!


Zalety kursu i egzaminu online

Kursy online to całkowicie bezpieczna i najwygodniejsza dostępna forma poszerzenia swoich kwalifikacji z dowolnego miejsca na ziemi. Nie musisz tracić czasu na dojazd, by zdobyć niezbędne kwalifikacje i certyfikat. Wystarczy, że wybierzesz dogodny dla siebie termin i zagospodarujesz odpowiednią ilość czasu. Wykłady odbywają się na żywo, a nie z nagrań, więc będziesz miał możliwość zadawania pytań i interakcji podczas trwania kursu.
Jak przebiega kurs online?

Szkolenia prowadzone są przez specjalnie przygotowaną platformę internetową, przy użyciu przeglądarki internetowej bez konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania.

Szkolenie to wykład teoretyczny, połączony z prezentacją multimedialną prowadzony na żywo z możliwością zadawania pytań tekstowych.

Bezpośrednio po zakończeniu szkolenia, komisja kwalifikacyjna przeprowadza egzamin ustny.

Do udziału w egzaminie wymagane jest połączenie audio – wideo, za pośrednictwem kamery oraz mikrofonu.

Po zapisaniu się na szkolenie dzień przed jego rozpoczęciem wyślemy na podany w formularzu adres e-mail odnośnik do strony internetowej na której odbywa się wykład oraz egzamin.

Do udziału w szkoleniu online wymagany jest dostęp do sieci Internet, komputer typu laptop lub stacjonarny posiadający kamerę oraz mikrofon.

Szkolenia online dla grup oraz firm

Szkolenia online to także możliwość przeprowadzenia wykładu oraz egzaminu dla większej grupy osób jednocześnie np. z jednego komputera podłączonego pod rzutnik na Sali konferencyjnej firmy.

Szczegóły dotyczące szkolenia dla Twojej firmy znajdziesz w zakładce „oferta dla firm”


Masz pytania? Zadzwoń 503 978 397

Zapisz się na szkolenie!