Stowarzyszenie Elektroenergetyków Polskich oferuje profesjonalne usługi z zakresu szkoleń zawodowych, umożliwia zdobycie uprawnień energetycznych w grupie G1 elektrycznej, G2 cieplnej, G3 gazowej - po pozytywnym zdaniu egzaminu przed komisją kwalifikacyjną powołaną przy Stowarzyszeniu. Działamy na obszarze całego kraju. Codziennie ponad 40 pracowników odpowiada na potrzeby kilkuset tysięcy naszych klientów.

Aby w pełni wykorzystać nasz potencjał i osiągać najlepsze wyniki:

  • bazujemy na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników,
  • dajemy pracownikom możliwości rozwoju w różnych obszarach i wielu lokalizacjach,
  • w odpowiedzi na potrzeby zmieniającego się rynku dynamicznie się rozwijamy i stawiamy przed pracownikami nowe wyzwania,
  • wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i pomysły z myślą o potrzebach naszych klientów.

Zostań Członkiem Komisji Kwalifikacyjnej i/lub szkoleniowcem:

Obowiązki:

  • przeprowadzanie szkoleń energetycznych,
  • czynny udział w pracy Komisji Kwalifikacyjnej powołanej przy Stowarzyszeniu Elektroenergetyków Polskich.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (odpowiadające specjalności osób szkolonych),
  • minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku eksploatacji i dozoru urządzeń energetycznych,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • umiejętność obsługi komputera, rzutnika, prezentacji w programie Power Point,
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziani emeryci.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę cywilno-prawną,
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • regularne zlecenia na szkolenia i egzaminy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres: biuro@uprawnieniaelektryka.pl, w tytule wpisując – „praca – wybrane miasto”