Przypominamy, że opłatę za egzamin należy uiścić najpóźniej dzień przed jego terminem. Prosimy o dokonanie płatności na konto podane na fakturze. 

Jesteśmy bezkompromisowymi profesjonalistami

Naszą największą motywacją do działania jest zadowolenie uczestników szkoleń, oraz stwarzanie im możliwości rozwoju, tak, by mogli na bieżąco dostosowywać się do potrzeb rynku. Jesteśmy Stowarzyszeniem z wieloletnim stażem, co warunkuje nasze wysokie kwalifikacje i bogate doświadczenie. Dysponujemy profesjonalną kadrą oraz specjalistyczna wiedzą, którą z przyjemnością dzielimy się z uczestnikami naszych szkoleń. Wielokrotnie współpracowaliśmy z liderami technologii na rynku energetycznym. Poziom przekazywanej przez nas wiedzy utrzymujemy na stałym, wysokim poziomie.

Na swoim koncie mamy ponad 12 tysięcy przeprowadzonych szkoleń oraz kilkadziesiąt tysięcy wyszkolonych osób. Jesteśmy dumni, że dzięki nam już tylu Klientów mogło poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe.

W rzetelny sposób obsługujemy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości z chęcią udzielimy odpowiedzi i pomożemy w wyborze szkolenia!

O zadowoleniu naszych Klientów najlepiej świadczy ich zaufanie.

Nasze doświadczenie

12500 Zrealizowanych szkoleń stacjonarnych
5000 Zrealizowanych zdalnych szkoleń


REFERENCJE OD NASZYCH KLIENTÓW


Jakość naszych szkoleń

Na swoim koncie mamy ponad 12 tysięcy przeprowadzonych szkoleń oraz kilkadziesiąt tysięcy wyszkolonych osób. Jesteśmy dumni, że dzięki nam już tylu Klientów mogło poszerzyć swoje kwalifikacje zawodowe.

Staramy się dzielić naszą wiedzą z jak największą ilością zainteresowanych osób - chcemy, by każdy miał możliwość szybkiego i sprawnego zdobycia potrzebnej wiedzy i kwalifikacji. Dbamy również, by formy i terminy szkoleń były jak najbardziej dogodne.

Do wyboru mają Państwo cały wachlarz szkoleń i kursów, które organizujemy zarówno w naszych 22 oddziałach, jak i w formie zdalnej. Niezależnie od miejsca zamieszkania mogą Państwo zdobyć certyfikat ukończonego szkolenia bez wychodzenia z domu!